• Koło fotograficzne

Sobota, 22.11.2014

Roztrzygnięcie konkursu „PARK BIEBRZAŃSKI W OCZACH DZIECI”

W gminnym konkursie plastycznym „PARK BIEBRZAŃSKI W OCZACH DZIECI” wzięło udział  ponad sześćdziesięcioro uczniów ze wszystkich szkół naszej gminy. Wystawa prac konkursowych cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nagrodzono następujące osoby:

SZKOŁY PODSTAWOWE

kl. I

1.     Weronika Magnuszewska – wyróżnienie – Trzcianne

kl. II

1.     Szymon Wiszowaty – wyróżnienie – Stare Bajki

2.     Julia Zajkowska – wyróżnienie – Laskowiec

3.     Sebastian Golak – wyróżnienie – Trzcianne

kl. III

1.     Hanna Balejko – I miejsce – Laskowiec

2.     Dominika Mroczko – I miejsce – Trzcianne

3.     Daria Kulesza – wyróżnienie – Trzcianne

4.     Julia Radzajewska – wyróżnienie – Trzcianne

5.     Joanna Milewska – wyróżnienie – Trzcianne

6.     Natalia Malinowska – wyróżnienie – Trzcianne

kl. IV

1.     Szymon Szałaj – I miejsce – Laskowiec

2.     Dorota Ciborowska – II miejsce – Trzcianne

3.     Patrycja Zajkowska – wyróżnienie – Laskowiec

4.     Sylwia Czyżewska – wyróżnienie – Trzcianne

5.     Weronika Szczep – wyróżnienie – Laskowiec

kl. V

1.     Wiktoria Dziekońska – I miejsce – Trzcianne

2.     Magda Milewska – I miejsce – Trzcianne

3.     Magda Falkowska – II miejsce – Trzcianne

4.     Kinga Osiecka – III miejsce – Stare Bajki

5.     Luiza Kulesza – wyróżnienie – Trzcianne

6.     Aleksandra Matyszewska – wyróżnienie – Stare Bajki

7.     Julia Balejko – wyróżnienie – Laskowiec

8.     Edyta Osiecka – wyróżnienie – Stare Bajki

kl. VI

1.     Paweł Strzeszewski – I miejsce – Trzcianne

2.     Piotr Szeszko – I miejsce – Trzcianne

3.     Dawid Matyszewski – II miejsce – Stare Bajki

4.     Paulina Wiszowata – II miejsce – Trzcianne

5.     Weronika Kobzaruk – III miejsce – Trzcianne

 

GIMNAZJUM

kl. I

1.     Magdalena Mroczko – I miejsce

2.     Agnieszka Sadowska – II miejsce

3.     Ewa Leszczyńska – wyróżnienie

kl. II

1.     Dominika Szeszko – I miejsce

kl. III

1.     Monika Kamińska – I miejsce

2.     Damian Sadowski – wyróżnienie

3.     Agnieszka Rafałko – wyróżnienie

 

ABSOLWENCI GIMNAZJUM

1.     Anna Wiszowata – I miejsce

2.     Karol Wilczewski – wyróżnienie