• Plakat konkurs plastyczny wiosenne krajobracy
    Konkurs plastyczny online

Środa, 24.07.2019

XXI Dni Trzciannego

14 lipca odbyły się XXI Dni Trzciannego. Obchody rozpoczęły się Mszą Św. w kościele parafialnym w Trzciannem. Po mszy zaproszeni goście i mieszkańcy naszej Gminy, przy wtórze Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Jasionówki, uroczyście przemaszerowali na plac imprezy przy Szkole Podstawowej w Trzciannem. Po powitaniu gości przez Wójta Gminy Trzcianne Pana Marka Krzysztofa Szydłowskiego udekorowano 5 rolników z naszej gminy odznaką honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Złożono również podziękowania za długoletnią pracę dla dobra naszej gminy 3 sołtysom i 3 strażakom ochotnikom.

Puchar Wójta Gminy Trzcianne w rozegranym XI Turniej Piłkarskim zdobyła drużyna Szorce. Drugie miejsce zajeła drużyna Trzcianne, a trzecie drużyna Wyszowate. Tytuł króla strzelców zdobył Krzysztof z drużyny Szorce. Najlepszym bramkarzem okazał się Jakub  z drużyny Wyszowate, a zawodnikiem Michał z drużyny Trzcianne.

Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne i grupy muzyczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzciannem oraz zespoły ludowe Tęcza, Trzciannianki, Wodniczka oraz Dąbrówka z Dąbrowy. Następnie scena należała do zespołów: Drefix, Pezowicz Band, Orlando, Summer Night, SunSet, Bracia Lewkowscy, Forti. Wszystkich w świat iluzji zabrał Łukasz Grant. Gwiazdą wieczoru był zespół Soleo.

xxi_dni_trzciannego_2019_078

ZAPRASZAMY DO GALERII