Wyjeżdżamy w wakacje 2024

Zapraszamy do galerii

Wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży organizowane przez GOK w ramach akcji „Wyjeżdżamy w wakacje” rozpoczęliśmy wyjazdem do Parku Rozrywki FastPark w Fastach, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji. W centrum rozrywki znajdują się ciekawe trasy o różnym poziomie trudności i skomplikowane przejścia. Atrakcje w postaci kolorowych dmuchańców, karuzel, zjeżdżalni, huśtawek i małpiego gaju zachęcają do aktywności, sprawiając wszystkim przy tym ogromną frajdę. W parku rozrywki nie brakuje także strefy nauki, która została zaprojektowana z myślą o najmłodszych.

Odbyliśmy podróż w czasie 1000 lat wstecz w Parku Kulturowym Korycin – Milewszczyzna. To pomnik historii, tradycji i dziedzictwa kulturowego naszych przodków, a jego historia sięga aż X wieku. Miejsce autentyczne i unikatowe w skali kraju. Park bazuje na trzech zabytkach: pozostałościach wczesnośredniowiecznego grodziska, folwarku oraz wiatraku.

Wyjazdy zakończyliśmy seansem kinowym „Łowcy przygód”. Film podobał się wszystkim. Nie omieszkaliśmy też odwiedzić restaurację McDonald’s. Stwierdziliśmy, że za rok również wybierzemy się wspólnie w inne fajne miejsca.