Podsumowanie projektu „Pogrzebowe Pieśni Podlaskiej Prababki”

Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej zaprasza w niedzielę 10 października o godz. 16.00 do dworu z Bobry Wielkiej na spotkanie promocyjne będące podsumowaniem projektu pn. „Pogrzebowe Pieśni Podlaskiej Prababki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu realizowanego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „EtnoPolska2021”.
Efektem projektu jest publikacja zawierająca zapis tekstowy i po raz pierwszy nutowy z dołączonym CD audio 22 ludowych pieśni pogrzebowych z powiatu monieckiego. Wydawnictwo jest bezpłatne. Można je będzie otrzymać podczas spotkania promocyjnego z udziałem uczestników projektu i prowadzących warsztaty śpiewacze. Efekty warsztatów w formie audio-video, można oglądać już w teraz na stronie www.skansen.bialystok.pl oraz portalu społecznościowym www.facebook.com/skansenbialystok/ jak też na stronach partnerów w projekcie – ośrodków kultury w Mońkach i Trzciannem oraz partnerów medialnych – Wrota Podlasia i Bia24. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką.

Loga partnerów projektu

Logo Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej