XXII Dni Trzciannego – fotorelacja

ZAPRASZAMY DO GALERII

17 lipca odbyły się XXII Dni Trzciannego. Obchody rozpoczęły się Mszą Św. w kościele parafialnym w Trzciannem w intencji wszystkich mieszkańców gminy.  Zaproszeni goście i mieszkańcy naszej Gminy przybyli o godz. 14.00 na plac przy Szkole Podstawowej w Trzciannem. Wszystkich przywitał i otworzył imprezę Wójt Gminy Trzcianne Marek Krzysztof Szydłowski. Następnie wręczone zostały grawertony młodym rolnikom w uznaniu za ich pracę i osiągnięcia w rozwoju gospodarstwa. Złożono również podziękowania strażakom z OSP Wyszowate. Wyróżniono  za długoletnie pełnienie funkcji byłego sołtysa Boguszewa. Za wieloletnią pracę i wkład wniesiony w rozwój kultury ludowej nagrodzono kierownika zespołu Tęcza, a za rozwój przedsiębiorczości właścicieli sklepu budowalnego.

Puchar Wójta Gminy Trzcianne w rozegranym XII Turniej Piłkarskim zdobyła drużyna Trzcianne. Drugie miejsce zajęła drużyna Niewiarowo, a trzecie Krynica. Tytuł króla strzelców zdobył Artur z drużyny Trzcianne. Najlepszym bramkarzem okazał się Kamil z drużyny Trzcianne, a zawodnikiem Mateusz z drużyny Niewiarowo.

Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne: BISSIK, BISS i NICE działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzciannem oraz zespoły ludowe: Tęcza, Trzciannianki, Wodniczka, Kryniczanki, oraz goście zespół Wrzosy z Monieckiego Ośrodka Kultury z Moniek. Następnie scena należała do zespołów: Densi, The Trouble Dudes, Shine, Maestro Chives skrzypek Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Wszystkich w świat iluzji zabrał iluzjonista Rafał Kotlewski. Gwiazdą wieczoru był zespół Bayera. Obchody  Dni Trzciannego zakończyły się  zabawą taneczną pod gwiazdami  z zespołami Alfa Boys i Forti.

Skip to content